Žemėlapiai

 

 
     
  Tradiciniai amatininkai
     
  Tradicinių amatų centrai
     
  Etnografiniai regionai
     
  Etnografiniai kaimai
     
 


 

Tradicinių amatininkų paieška

 
 
Amatas: Rajonas:

 


 

 
 


 
2014-03-14 Tautinio paveldo ir mokymo skyriaus informacija


Parodos „AgroBalt 2014“ eksponatų konkursas

Raginame dalyvauti Tarptautinės žemės ūkio ir maisto pramonės parodos „AgroBalt 2014“ eksponatų konkurse. Konkurso metu varžomasi dėl aukso medalių ir diplomų, kurie suteikiami geriausiems tarptautinės žemės ūkio ir maisto pramonės parodos ,,AgroBalt 2014“ eksponatams.

Konkursui gali būti teikiami  tik tarptautinės žemės ūkio ir maisto pramonės parodos ,,AgroBalt 2014“ maisto ir ne maisto tautinio paveldo eksponatai.

Maisto produktų paraiškos priimamos iki 2014-03-21, o ne maisto produktų – iki 2014-03-25.

Pageidaujantieji dalyvauti konkurse  turi pateikti paraišką, trumpą eksponato aprašymą (iki 3 lapų), akcentuojant jo savybes pagal vertinimo kriterijus, tyrimų rezultatus, kitų institucijų, vartotojų atsiliepimus, taip pat pridėti eksponato fotografiją (ne mažesnę kaip 13 x 18 cm).

Tautinio paveldo produktai bus vertinami atsižvelgiant į: produkto gaminimo būdą (turi būti perduodamas iš kartos į kartą arba produktai gaminami ne mažiau kaip 100 metų), į gamybą, išsaugant gaminio unikalias tradicines savybes ir sudėtį, taip pat į gaminio žaliavą (gaminiai turi būti pagaminti iš tradicinės žaliavos, naudojant senąsias gamybos technologijas – įrankius, padargus, įrenginius, gali būti naudojamos naujos technologijos, tačiau jos privalo atitikti senąsias), į produkto ar gaminio paplitimą (Lietuvos etnografiniame regione ar visoje Lietuvoje).

Dėl tautinio paveldo  produktų dokumentai pateikiami adresu Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, Gedimino pr. 19 (įėjimas iš J. Lelevelio g. pusės), Vilnius, 619 kab.,                            tel.: (8 5) 239 8493, (8 5) 239 8477.


Paraiška.

 
 
  

Į pradžią

 
 
 
       
   
Žemės ūkio ministerijos Kaimo plėtros departamento Tautinio paveldo ir mokymo skyrius, Gedimino pr. 19 (Lelevelio g. 6), LT-01103 Vilnius
Duomenys apie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministeriją kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.